Jak dopadlo testování Qiido online Akademii pro rodiče rozumově nadaných dětí? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
1x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 17. 4. 2020
do 21. 6. 2020


Akademie pro rodiče

Jste s dítětem v karanténě? Je to pro Vás k zbláznění, protože pořád diskutuje, ptá se, zajímá ho „jak a proč“, nechce dělat věci bez smyslu a chce dělat jen ty, které ho baví, naopak jednoduché a rutinní úkoly ho nebaví a jeví se u nich jako ADHD, odmlouvá, s vrstevníky si vyloženě nerozumí – je rozumem napřed, sociálně ale pozadu, …?

Pomůžeme vám ho pochopit, porozumět a komunikovat s ním trpělivě, v klidu a s nadhledem, protože důvodem může být jeho intelektové nadání!

Prvotní kuchařku a naději, že bude lépe, vám dáme v uceleném programu tematických online seminářů, jež se budou konat 1x týdně (převážně úterý) v období
od 14. 4. do 16. 6. 202017:00 – 18:15 hod.

Více informací o Akademii pro rodiče se dozvíte TADY.


Pokud se na vás neusměje štěstí při testování, je možné přihlásit se do kurzu na www.qiido.cz/konference/kurzy.


Hodnocení
4
avatar
Miriam
Série deseti online seminářů v délce 75min převážně pro rodiče intelektově nadaných dětí. Ucelené webináře jednou týdně, které chtějí pomoci rodičům nadaných dětí pochopit je, porozumět jim, pomoci jim a poradit rodičům jak komunikovat s dítětem i se školou. Praktické zkušenosti z vlastní pedagogické poradny a ze spolupráce se školami. Jsem učitelka a pomohlo mi to se mnohem lépe orientovat v problematice nadaných dětí. Bylo to pro mne přínosné.
klad Forma online webinářů
klad 1 krát týdně od 17. hodin
klad Praktické zkušenosti
klad Možnost konkrétních dotazů
klad Srozumitelné, názorné příklady
klad Poskytnuté materiály
klad Pokud bych netestovala zdarma, tak cena
klad V případě nemožnosti sledovat online Webinář jen 3 možnosti poslat záznam webináře.
avatar
Petra
Jde vidět, že kurz byl vytvořen osobou s bohatými zkušenostmi s dětmi. Tento kurz byl přínosnější než knihy s tématem výchovy dětí. Nevýhodou byl způsob přenášení kurzu, neboť mi to docela padalo, protože v oblasti, kde se signály poskytovatelů bijí, není stabilní připojení k internetu, což byla jediná nevýhoda. Super je i skupinová diskuse účastníků. Pokud nemáte problematické připojení k internetu, tak jen do toho!
klad Možnost skupinové diskuze
klad Zajímavé informace
klad Doplňující materiály zasílané na e-mail
klad Rady a tipy pro rodiče
klad Platforma použitá pro školení.
avatar
Veronika
Kurz me velmi mile prekvapil. Prvni cast kurzu me hodne zaujala, protoze se resily ruzne situace, které me pred tim vubec nepripadaly,ze by na nich bylo neco zvlastniho, ale přece jen jejich zvladnuti nam hodne pomohlo. Libilo se mi i moznost konzultace zdarma v ramci kurzu, diagnostika ditete na dalku. Kazdy seminar bylo mozne klast otazky a pokazde se jim nekdo venoval, nezustaly bez řešení ani bez odpovedi. Jediné co z moji strany bylo nepraktické, pokud jsem se nemohla zrovna kurzu zúčastnit, lze ho off-line dostat jen třikrát, a to by se mi hodilo vickrat, ale duvody chapu.
klad Diagnostika
klad Konzultace zdarma v ramci kurzu
klad Cenne rady
klad Návody jak situace resit
klad Prijemne prostředí, pristup
klad Nelze sledovat offline (jen trikrat)
avatar
Pavlína
Byla jsem zvědavá, co nového se o nadaných dětech dozvím a kurz vedly moc sympatické lektorky, vše vysvětlily od úplných základů, kdo je nadané dítě, jak se projevuje,atd. Díky kurzu jsem si uvědomila, že nadané dítě potřebuje úplně jiný přístup než běžné dítě, protože jinak přemýšlí a má jiné potřeby. Kurz mohu doporučit.
klad profesionalni lektorky
klad informace
klad nic