Vybraná testerka vyzkoušela službu success mentoring pro vizuální umělce s Alenou Ndiaye. Podívejte se na její hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
1
jak jste hodnotily
5
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 4. 5. 2020
do 30. 6. 2020


Věnujete se malování, kresbě, focení nebo jinému tvůrčímu koníčku? Chtěla byste se posunout na profesionální úroveň, jen nevíte jak?
Otestujte konzultaci s art manažerkou, která vám pomůže najít správnou cestu k úspěchu.

Art Biz mentoring 

Formou analýzy vaši praxe, silných i slabých stránek, identifikuji všechny aspekty, které je třeba řešit a rozvíjet pro komplexní růst. Alena Ndiaye nabízí své znalosti, poradenství a podporu začínajícím umělcům v oblasti prodeje uměleckých děl a budování osobní značky. 

Práce s mentorem vás může znovu oživit, umožní vám přijímat nové výzvy, plánovat kreativní cestu a dosáhnout vyšších prodejních cílů.
Proto, bez ohledu na to, v jaké fázi se nacházíte, ať již začínáte v umění, jste absolventi, nebo profesionální umělci, vám Alena nabídne podporu pro získání povědomí o vaší práci nebo vás přivede k novým klientům.Více informací najdete TADY.

Hodnocení
1
avatar
Gabriela
Spolupráce s mentorkou pro mne byla velmi přínosná. Dozvěděla jsem se mnoho nových informací, potřebných k mé práci. Mentorka přesně ví, na co se zaměřit a připravit na míru to co přesně umělec potřebuje. Zda potřebuje prodat zboží či budovat svou značku. Díky testování vím jakou cestou se teď dát. Děkuji ❤️
klad Nové informace, rychlost komunikace, ochota, laskavost
klad Nic