Vybrané podnikatelky testovaly nové tiskárny HP Neverstop. Jak dopadlo testování najdete v rezenzích

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
14x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 7. 2020
do 30. 11. 2020


Tiskárna HP Neverstop MFP 1200

HP Neverstop přináší revoluci v tisku pro malé podnikatele. Tiskněte snadno velké objemy s první bezkazetovou laserovou tiskárnou na světě, která obsahuje toner na tisk 5 000 stran. Dopřejte sobě i své domácí kanceláři prvotřídní kvalitu tisku bez kompromisů!

Zcela nový způsob doplnění toneru (tzv. tank systém) umožňuje rychlé a jednoduché „dosypání“ toneru a přináší levný laserový tisk – náplň na přibližně 5000 stran stojí 499 Kč. Připojení jednoduše pomocí WiFi, rychlost tisku 2️0 stránek za minutu a naprostá volnost při tisku – tiskněte, skenujte a kopírujte prakticky odkudkoli s nejlepší aplikací pro mobilní tisk ve své třídě – HP Smart.

V redakci tiskárnu HP Neverstop již měsíc testujeme, přečtěte si, jak jsme s ní my spokojené.Více informací o tiskárně HP Neverstop najdete TADY.Hodnocení
14
avatar
Radka
Kvalitní tisk, který je umožněn z počítače, mobilního telefonu. Snadné používání a je tichá. Tiskárna má příjemný rozměr. Její výhoda je cena za vytištěný papír. Ve srovnání s ostatními tiskárnami je to dobrá cena k výkonu. Aplikace funguje dobře, nebyl žádný problém s instalací.
klad Aplikace
klad Kvalitní tisk
klad Tisk ze všech zařízení
klad Rozměr
klad Výkon
klad 0
avatar
Petra 12
Tiskárna funguje perfektně. Možná lépe než jsem očekávala.Tisk je rychlý a precizní .Určitě bych doporučila.Jen malá výtka při více počtu stránek najednou, jak kdyby se tiskárna začala potit . Ale jinak do kanceláře nebo domácí použití úplně ideální..
klad Rychlost
klad Kvalita
klad Teplota jako kdyby se potila.
avatar
Daniela
Tiskárna HP NEVERSTOP MFP 1200w - jednoduchá instalace, měla jsem hotovo do 5 minut. Uživatelsky přívětivá, jednoduchá na ovládání. Tiskne bez problému - rychle, tiše a levně. Do kanceláře ideální. Mobilní aplikace je velmi intuitivní, skvělý je tisk z mobilu, využívám nejčastěji.
klad Aplikace HP Smart
klad Jednoduché a intuitivní ovládání
klad Snadná instalace
klad Levný tisk
klad Tisk z mobilu
klad kratší kabel
avatar
Miloslava
HP NEVERSTOP MFP 1200w Tiskárna je velice uživatelsky přitažlivá, nadchla mě super instalace – tiskárnu jsem připojila k PC a sama se nainstalovala. Tiskne pěkně, na dokumenty je rychlá a tichá, do kanceláře se moc hodí. Náplň jsem ještě neměnila, ale vypadá to opět snadno. Lze tisknout přímo z mobilu nebo z tabletu, což je také výborné, nebyl s tím žádný problém.
klad rychlá instalace
klad rychlý tisk
klad dokumenty vypadají skvěle
klad fotky nejsou úplně nejlepší
avatar
Jana
Tuto tiskárnu jsem si vybrala, protože dle dostupných parametrů by měla zvládnout vše, co od nové tiskárny do mé domácí kanceláře potřebuji. Tiskárna se mi líbí vzhledově a zapadne do mé kanceláře. Tiskárna navíc nezabere příliš místa. Tisk je rychlý, kvalitní a tichý. Toner, ve kterém je barva pro tisk, nikdy nevysychá. Navíc jeho výměna je rychlá a snadná. Tisk cenově vychází velmi příjemně. Tisk na dálku mi umožní chytrá aplikace v mém telefonu. Tiskárnu díky tomu, dokáže ovládat celá rodina včetně dětí. Tiskárna zvládá snadno scanování i kopírování zcela bez problémů. Jediné mínus bych dala za oboustranné tisknutí, které může být trochu matoucí při otáčení a tisknutí více listů. Doporučuji tuto tiskárnu.
klad tisk
klad toner
klad aplikace
klad vzhled a velikost
klad Krátký kabel
klad Oboustrannhý tisk
avatar
Jana
Tiskárna HP Neverstop Laser je aktuální novinkou v naší domácnosti. Hledala jsem ideální tiskárnu, která zvládne tisk nutný k mé práci, ale zároveň bude snadné ji ovládat, aby i mé děti zvládly tisk sami. Tato tiskárna splnila mé očekávání a naplnila mé potřeby. Tiskárna také nabízí zcela novou formu toneru, který lze během několika vteřin snadno vyměněn. Toner není potřeba ihned vypotřebovat, protože nevysychá. Velkou výhodou je také chytrá aplikace do telefonu, která mi často usnadní práci. Tisk je levný, rychlý a tichý, takže nevadí pokud pracuji i pozdě večer. Tiskárnu bych doporučila do domácnosti, kde od tiskárny rodina očekává klasický výkon, ale také větší výkon v plnění své práce.
klad Cena tisku
klad Aplikace do telefonu
klad Design tiskárny
klad krátký kabel pro zapojení do zásuvky
avatar
Barbora
Dlouho jsem hledal ideální tiskárnu pro naší celou rodinu, ale aby zvládla veškeré mé pracovní záležitosti. Tato tiskárna má snadné ovládání, takže s ní umí každý a zároveň zvládne vše, co člověk potřebuje. Tisk je levný díky laserovému toneru, který má velkou výdrž. Jeho výměna nedělá problém ani mým dětem. Navíc tiskárna pracuje poměrně dost potichu, takže nikoho neobtěžuji pracováním pozdě večer. Tiskárna nás překvapila kvalitním tiskem a to i fotografií. Na závěr musím zmínit ještě mobilní aplikaci, která mi pomáhá tisknout bez zapnutí počítače ihned.
klad laserový toner
klad funkce
klad kvalita tisku
klad fotografie
klad Mobilní aplikace HP
klad Žádné jsem nenašel
avatar
Barbora
Tato tiskárna nahradila původní rodinnou tiskárnu v naší domácnosti. Celá rodinu tuto výměnu hodně ocenila. Já i manželka potřebujeme doma často tisknout dokumenty do práce a děti stále častěji potřebují tisknout své projekty a podklady do školy. Tato tiskárna do naší domácnosti zapadla svým jemným designem. U původní tiskárny jsme často řešili, že došla nebo vyschla barva a tisk nebyl možný. S tímto laserovým tonerem se nás tento problém netýká. Samotná výměna toneru je jednoduchá. Tiskárna zvládá tisk i bez drátového připojení skrz mobilní aplikaci. Tiskárna nemá problém s tiskem, scanováním ani kopírováním dokumentů.
klad scanování
klad kopírování
klad levný tisk
klad Tisk z mobilu
klad design tiskárny
klad žádné nemám
avatar
Eliška
Hledal jsem tiskárnu, která zvládně vyřešit všechny mé požadavky a tato tiskárna je splňuje. Tiskárna zvládne kvalitní tisk, kopírování i scanování pracovních dokumentů. Navíc mohu tisknout i pomocí mobilní aplikace ihned z telefonu. Tiskárna má laserový toner, který nevysychá, což byl jeden z velkých problémů u předchozí tiskárny. Samotná výměna toneru ohromila mé děti, které doslova baví. Tiskárna je tichá, takže i při večerním pracování nikoho neruším. Ovládání je snadné a tiskárnu využívá celá naše rodina. Pokud patříte k těm, kteří tiskárnu ve své domácnosti často využívá, určitě tato tiskárna není špatnou volbou.
klad ovládání
klad Toner, který nevyschne
klad Funkce
klad Bezdrátové propojení s telefonem
klad nic
avatar
Eliška
Tiskárna HP Neverstop vás ušetří všech zbytečných starostí s tiskem. Nemusíte se bát vyschnutí barvy, pokud nebudete nějakou dobu tisknout, protože laserový toner nevysychá. Navíc jeho výměna je rychlá a snadná. Tiskárna je poměrně ekonomická, protože tisk není vůbec drahý. Tiskárna jsem si pořídil do domácí pracovny, kde ji využívají i mé děti na potřeby do školy. K tiskárně je také mobilní aplikace, díky které můžu tisknout online rovnou z telefonu bez připojení a zapnutí počítače. Tisk dokumentů i fotografií je hezký a kvalitní.
klad Toner nevysychá
klad Výměna toneru
klad Cena tisku
klad Online tisk z telefonu
klad zatím žádné
avatar
Aneta
Tiskárna má elegantní design, který ideálně zapadne do domácnosti i kanceláře. Tisk této tiskárny je kvalitní a za výbornou cenu díky laserovému toneru, který vydrží skutečně dlouho a nový Toner není příliš drahý. Jako velké plus také beru to, že toner nevysychá. Tiskárna tiskne poměrně tiše a díky tomu mohu pracovat i pozdě do noci a nikoho v naší domácnosti neruším. Pokud potřebuji vytisknout nějaký dokument, nemusím vždy na počítač, ale stačí dokument tiskárně poslat skrz mobilní aplikaci, která ho během chvilky vytiskne. Tiskárna udělala radost celé rodině.
klad Kvalitní tisk
klad Laserový toner nevysychá
klad Výměna Toneru
klad Elegantní design
klad Tichá
klad 0
avatar
Aneta
Na první pohled mě u této tiskárny zaujala příjemně nízká cena tisku. Jeden Toner vystačí až na 2,500 stránek tisku a jeho následná výměna je velmi snadná a rychlá. Tiskárna má hezký design, který se hodí do kanceláře i domů. Samotný tisk není nijak hlučný. Tiskárna také nabízí bezdrátové propojení skrz mobilní aplikaci, díky které lze tisknout takřka ihned. Tiskárna zatím zvládla vše, co jsem od ni ve své domácnosti potřeboval já a moje rodina.
klad Velikost tiskárny
klad Výměna toneru
klad Cena tisku
klad Aplikace v telefonu
klad 0
avatar
Jana
Tiskárna HP Neverstop mě zaujala svou nízkou cenou tisku. Barva v laserovém toneru nevysychá a jeho výměna je snadná. Pro domácí účely je tato tiskárna ideální volbou. Tiskárna nezabírá příliš místa a umožňuje i tisk přímo z telefonu pomocí mobilní aplikace. Samotné ovládání tiskárny i aplikace je snadné, takže ho zvládají i mé děti při tisku podkladů do školy. Tiskárna zvládne i tisk fotografií. Tiskárnu opravdu využije celá rodina.
klad Levný tisk
klad Toner a jeho výměna
klad Fotografie
klad Aplikace v telefonu
klad žádné
avatar
Jana
Tato tiskárna HP Neverstop Laser v naší domácnosti skutečně scházela. Většinu času pracuji z domu a proto každý den vytisknu mnoho papírů, jakožto účetní. Tiskárna HP je dobře výkonná. Jako velké plus beru, že není téměř hlučná. Často pracuji také večer, tak jsem skutečně uvítal tichý chod této tiskárny. Zaujala mě i nižší cena tisku, díky laserovému toneru. Musím vypíchnout snadnou výměnu laserového toneru, která trvá malou chvilku. Mobilní aplikace, která umožňuje tisknout přímo z mobilu je geniální. Tuto funkci využívám opravdu skoro každý den.
klad Tichý chod
klad Snadná výměna Toneru
klad Mobilní aplikace
klad Design
klad nic