Přijďte na zážitkové testování a objevte všechny výhody nové tiskárny HP Neverstop MFP 1200w

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
12. 7.
23:00
konec testování
31. 7. 2020

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek, které vlastní Smartphone a přijdou 16. 7. 2020 od 17:30 na zážitkové testování nové tiskárny HP Neverstop MFP 1200w. Na zážitkovém testování se testerky s tiskárnou seznámí, vyzkouší si ji a poté napíší recenzi zde na webu.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře napište, zda nyní uvažujete o koupi černobílé tiskárny domů nebo do vaší kanceláře a v čem vás tiskárna HP Neverstop zaujala.

Na základě přihlašovacích komentářů vybereme 10 testerek. 


Uvažujete o koupi nové tiskárny domů nebo do vaší kanceláře? Přijďte 16. 7. 2020 od 17:30 do naší pražské Pracovny ŽENY s.r.o. na zážitkové testování, kde vám bude představena nová bezkazetová laserová tiskárna HP Neverstop. Na zážitkovém testování bude přítomný specialista z řad HP, který vám tiskárnu představí a zodpoví všechny otázky. Budete si moci tiskárnu zapojit, vyzkoušet, připojit se přes PC nebo mobilní aplikaci a vytisknout si cokoliv dle potřeby. Všechny testerky při odchozu obdrží dárek.

Tiskárna HP Neverstop MFP 1200

HP Neverstop přináší revoluci v tisku pro malé podnikatele. Tiskněte snadno velké objemy s první bezkazetovou laserovou tiskárnou na světě, která obsahuje toner na tisk 5 000 stran. Dopřejte sobě i své domácí kanceláři prvotřídní kvalitu tisku bez kompromisů!

Zcela nový způsob doplnění toneru (tzv. tank systém) umožňuje rychlé a jednoduché „dosypání“ toneru a přináší levný laserový tisk – náplň na přibližně 5000 stran stojí 499 Kč. Připojení jednoduše pomocí WiFi, rychlost tisku 2️0 stránek za minutu a naprostá volnost při tisku – tiskněte, skenujte a kopírujte prakticky odkudkoli s nejlepší aplikací pro mobilní tisk ve své třídě – HP Smart.

V redakci tiskárnu HP Neverstop již měsíc testujeme, přečtěte si, jak jsme s ní my spokojené.Více informací o tiskárně HP Neverstop najdete TADY.