Čím si udělaly radost vybrané testerky na e-shopu Brašnářství Valešová a jak byly spokojené? Vše se dozvíte z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
1
jak jste hodnotily
5
1x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 5. 2020
do 31. 7. 2020


Brašnářství Valešová

Veškeré produkty, které naleznete na tomto e-shopu jsou pro vás vyráběny výhradně ručně. Od řezání po barvení, zdobení řezem i šitím. 

Zachovávají staré výrobní procesy za pomoci ručních nástrojů z první republiky. Také proto vám mohou nabídnout opravdu kvalitně a poctivě zpracované výrobky, které mají dlouhou životnost. Hovězí kůži odebírají z malé manufaktury v České republice. Je to kůže té nejvyšší kvality.

Snaží se zákazníkům splnit opravdu veškeré požadavky co se týče zakázkové výroby. Do kůže lze vyřezat téměř cokoliv co požadujete a je to realizovatelné. Veškeré motivy zdobí po staru řezem. Rádi experimentují s barvami. Střihy si sama paní Valešová navrhuje tak, aby byly praktické a funkční. Nekopíruje! Snaží se být originální a jít svou vlastní cestou. Proto co kus z nabídky to originál. Každý výrobek, který opustí dílnu je udělaný tak, aby vám vydržel opravdu co nejdéle.

Pokud je u výrobku uvedeno, že je ručně ušitý tak věřte, že je skutečně ušit v ruce sedlářským stehem dvěma jehlami.


Více informací najdete TADY


 

Hodnocení
1
avatar
Veronika
Rozhodne bych vyzdvihla komunikaci, bezproblemova domluva po telefonu a dale pak po whatsuppu. Ikdyz jsme s pani Valesovou na druhe strane republiky, nebyl to zadny problem. Mnozstvi ruznych variant, ktere mi byly az na skodu, protoze se clovek nemuze rozhodnout pro tu nejhezci. Objednala jsem pasek a dolarku pro manzela,oboje nádherne voni a vypada opravdu bytelne. Krasna rucni vyroba!
klad Bezproblemova komunikace
klad Bytelne
klad Krásná vune kuze
klad Mnozstvi variant
klad Krásná rucni vyroba,ktera bavi
klad Nic
příloha příloha příloha