Čím si udělaly radost vybrané testerky na e-shopu Brašnářství Valešová a jak jsou spokojené? Brzo se dozvíme v recenzích

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
2
konec testování
31. 7. 2020


Brašnářství Valešová

Veškeré produkty, které naleznete na tomto e-shopu jsou pro vás vyráběny výhradně ručně. Od řezání po barvení, zdobení řezem i šitím. 

Zachovávají staré výrobní procesy za pomoci ručních nástrojů z první republiky. Také proto vám mohou nabídnout opravdu kvalitně a poctivě zpracované výrobky, které mají dlouhou životnost. Hovězí kůži odebírají z malé manufaktury v České republice. Je to kůže té nejvyšší kvality.

Snaží se zákazníkům splnit opravdu veškeré požadavky co se týče zakázkové výroby. Do kůže lze vyřezat téměř cokoliv co požadujete a je to realizovatelné. Veškeré motivy zdobí po staru řezem. Rádi experimentují s barvami. Střihy si sama paní Valešová navrhuje tak, aby byly praktické a funkční. Nekopíruje! Snaží se být originální a jít svou vlastní cestou. Proto co kus z nabídky to originál. Každý výrobek, který opustí dílnu je udělaný tak, aby vám vydržel opravdu co nejdéle.

Pokud je u výrobku uvedeno, že je ručně ušitý tak věřte, že je skutečně ušit v ruce sedlářským stehem dvěma jehlami.


Více informací najdete TADY


 

Vybrané testerky

avatar
Veronika S.
avatar
Hana P.