Vybrané testerky již dočetly a hodnotily knihu Jak na sítě od Elišky Vyhnánkové & Michelle Losekoot  

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
3x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 1. 2020
do 29. 2. 2020


Ovládněte 4 principy úspěchu na sociálních sítích

Na sociálních sítích dnes tráví svůj čas víc než polovina světa – lze tato rostoucí čísla využít ve svůj prospěch? Tato kniha vás přesvědčí, že ano. Naučí vás prodávat těm, kteří nepřišli nakupovat, a psát pro lidi, kteří nechtějí číst. Pochopíte, jak dát sítím řád, ovládnete jejich strategie, budete umět změřit, jestli kampaň funguje. A nebo chcete vědět, zda má vůbec smysl do sociálních sítí investovat peníze? A kolik?

Ať už se o svět sociálních sítí zajímáte sami za sebe, za vaši komunitu či za firmu, máme dobrou zprávu – mohou vám opravdu výrazně pomoci, když víte, jak na ně. Jak na sítě je první knihou, která vedle mnoha dílčích postupů a příkladů z českého i světového prostředí přináší i něco mnohem hlubšího a univerzálnějšího: důmyslný systém pro tvorbu obsahu, pro vyhodnocování jeho úspěšnosti a pro skvělou komunikaci s vašimi stávajícími i potenciálními zákazníky, klienty či komunitou. A mimochodem, taky se dost pobavíte.

Kniha Jak na sítě vás naučí o sítích přemýšlet tak, abyste už žádné návody nepotřebovali.


Jak na sítě


Hodnocení
3
avatar
Adéla
Kdyby to nebylo klišé, napíšu, že Jak na sítě je #musthave, #mustread, #mustsee, #musttouch, #mustpostnaInstagramuatvsichnividitezetoctu. Všechno by byla pravda. Pokud se vás pracovně sociální sítě dotýkají, nejspíš už máte dočteno - případně směle do toho! Zjistíte, jak přemýšlet, analyzovat, vyhodnocovat. Dozvíte se, co dělat a co ne (například proč je můj poslední hashtag v první větě recenze nevhodný). Už nikdy nebude nic jako dřív a bude to dobře. Kniha je plná selského rozumu a nestárnoucí logiky. Rady se dají aplikovat i na (snad jakákoliv?) jiná pracovní i životní odvětví. Těšte se. Doporučuju mít během čtení také přístup na internet. Budete totiž možná cítit nutkání googlit spoďárový skřítky nebo začít na Instagramu sledovat Dwayna Johnsona. Co naopak nebude potřeba je tužka na podtrhávání důležitých pasáží. Museli byste totiž dle mého podtrhat celou knížku. Gratuluju a děkuju autorkám a závidím čtenářům, na které tahle offline radost o online světě teprve čeká!
klad srozumitelnost
klad nadčasovost
klad příklady z praxe
klad erudice i humor
klad design
klad praktický formát
klad už si to nikdy nebudu moct přečíst "poprvé"
avatar
Kristina
Kniha je bible pro všechny z nás, co se o sociální sítě zajímají profesionálně a zajímavým čtením pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc, než to, co vidí běžně na své FB zdi. Názorná, jasná a vtipná, stejně jako její skvělé autorky. Doporučuji také kurz Jak na sítě.
klad perfektní
klad nula negativ
avatar
Dana
Ke své práci nutně potřebuji využívat sociální sítě a tato kniha mi poskytla jiný úhel pohledu. Překvapilo mě, jak skvěle je zpracovaná a čtivá. Osobně k prezentaci své práce využívám web, Facebook, Youtube a začala jsem i s Instagramem. Další sítě mi nepřišly pro můj obor nijak důležité (jsem čarodějka). Publikace "Jak na sítě" mě v tom utvrdila, což jsem na jednu stranu i ráda, protože si vše dělám sama a času nazbyt opravdu moc nemám. Získala jsem ucelené informace, spoustu rad a tipů a také návod, jak si vše přehledně zpracovat. Ke knížce a jejím bonusům se budu ráda vracet a dočerpávat další podrobnosti k růstu mého podnikání. Určitě bych ji doporučila každému, kdo se aktivně zapojuje do sociálních sítí, i těm, kde si teprve svou cestičku budují.
klad zábavně popsané
klad velmi čtivé
klad konkrétní rady a tipy
klad přesné návody
klad další bonusy ke knize
klad příklady spíše na větších firmách
příloha