Testování online platformy osobního rozvoje Klubu Bohatých je u konce. Jak byly testerky spokojené? 

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
4x
4
2x
3
2x
2
1
1x
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 19. 4. 2020
do 31. 5. 2020


Klub bohatých 

Klub Bohatých je pro všechny, kterým záleží na jejich vlastním osobním růstu a to nejen z teoretické části, ale především té praktické - sklízet v životě to, co opravdu chcete. Je potřeba se naučit správně sázet a dobře se o svou zahrádku starat.

Klub Bohatých je výjimečná platforma, kde si každý najde to "své"... ať už čistě z oblasti osobního rozvoje a nebo také rozvoje podnikatelského.

Náš život je fyzickým projevem toho, co se odehrává uvnitř v nás.

Říká se:  "Změň své myšlení a změníš svůj život". Výstižněji to můžeme říct i takto: "Změň svou energii (vibraci) a změníš svůj život". Být ve vibrační shodě s tím, co člověk chce je zásadní klíč k bohatému životu. Vesmír totiž neslyší Tvá slova, nýbrž VIBRACI.

t součástí komunity Klubu Bohatých je velmi silné v tom, že pomáhá dostat do lepších vibrací, odhaluje principy a techniky, jak na sobě efektivně pracovat a žít naplněný - bohatý život.

Klub je vhodný i pro ty, kteří touží po svobodném podnikání, chtějí se naučit používat sociální sítě efektivně a produktivně, vybudovat si svou vlastní Značku, vydělávat peníze, i když spí a stát se svobodným profi podnikatelem. Ať už jste teď na nule nebo již v podnikatelském procesu.
Hodnocení
9
avatar
Michaela
Při testování jsem se zaměřila hlavně na oblast podnikání, ale částečně jsem zabrousila i do sekce osobního rozvoje. Líbí se rodinná atmosféra ve videích i ve skupině Klubu Bohatých na FB. Lektoři se moc hezky poslouchají a jsou příjemní, vyhovoval mi i způsob předávání informací, jen jsem zaregistrovala jednu maličkost, která mi občas nebyla úplně příjemná. V některých videích jsem měla trochu pocit většího tlaku do akce. Ale chápu, že každý jsme jiný a každému z nás vyhovuje trochu jiný přístup, já jsem spíš z těch, co potřebují jen ukázat cestu, ale rozhodnout se musí sami. Každopádně mi klub dal spoustu cenných informací, které jsem ještě nevěděla, a stoprocentně mi v mém podnikání i v životě pomohou. I když jsem za měsíc nestihla projít vše, co bych chtěla, jsem vděčná za možnost klub otestovat, protože jsem z podobných produktů měla vždy strach - že vyhodím peníze a nic mi to nedá. Klub Bohatých ale můžu opravdu doporučit, protože je zde mnoho užitečných a praktických informací.
klad rodinná atmosféra
klad informace, které jinde nejspíš nenajdete
klad komunita na FB
klad občas trochu tlak do akce
avatar
Jana
Nejprve mě zaujalo množství pozitivních ohlasů ohledně tohoto webu. Informace jsou vždy uváděny tak, aby vyvolali v čtenáři pozitivní náladu a dle mého názoru tomuto přístupu člověk musí vnitřně uvěřit a stotožnit se s ním. I přesto, že některé informace byly fajn, tak dále bych si web nepředpácela.
klad milé vystupování a přednes
klad nestotožnila jsem se s webem
avatar
Markéta
Klub bohatých je skvělá platforma, kde najdete nejrůznější videa z oblasti osobního rozvoje, zdraví a pohybu, podnikání. Videa jsou srozumitelná. Poznáte inspirativní lidi, kteří Vám pomohou na Vaši cestě, ať už je ta cesta jakákoliv. Všem doporučuji a přeji Vám krásný a šťastný život.
klad přehlednost videí
klad nejsou
avatar
Martina
Jsem velmi vděčná,že mohu a mohla jsem být součástí Klubu Bohatých.Pokud chcete a potřebujete změnu ve svém životě,není nač čekat a rozhodně vstoupit.Každý si najde určitě to své,co potřebuje v danou chvíli řešit.Vše je pěkně a přehledně rozděleno,ať už v sekci osobního nebo podnikatelského rozvoje.Velmi se mi líbí,že je zde spousta videí,která si můžete pustit kdykoliv a kolikrát potřebujete.Je tu neuvěřitelná partička lidí,kteří Vám rádi pomohou s tím ,aby se Váš život zlepšil po všech stránkách.Za mne určitě doporučuji zakoupit si členství,vstoupit a uvidíte ,začnou se dít zázraky.
klad vše
klad o ničem nevím
avatar
Martina
Předně děkuju za možnost testování měsíce zdarma na online platformě osobního rozvoje Klubu Bohatých,nicméně mi to nci nedalo, spousta mých známých v tomhle modu jede, vidím jak natačejí videa snaží se ziskat sledujici, nakupujicici, prijde mi to jak klasicke letadlo....bohuzel mi to nic nedalo
klad nic
klad klasicke letadlo, o nicem
avatar
Edita
Klub Bohatých mě nadchnul. Miluji osobní rozvoj a když jsem poprvé vstoupila do klubu, byla jsem jak v ráji. Tolik informací a nástrojů na jednom místě jsem ještě nezažila. Doporučuji všem, kteří chtějí na sobě pracovat a dál se osobně rozvíjet. Tohle místo vás dokonale namotivuje a podpoří.
klad Spoustu různých témat
klad Nemám, co bych vytknula
avatar
Pavlína
V oblasti osobního rozvoje mi členství zde hodně pomohlo, uvědomila jsem si, že se stále mám kam posouvat a je důležité vystoupit z komfortní zony, tam začíná změna největší a poznání sama sebe, jaka jsem, jake mam silné stránky a jakým činnostem má smysl se věnovat.Kurz doporučuji.
klad praktická videa
klad seberozvoj
klad nic
avatar
Jana
Nenároční na čas krásně přehledná vidae . Meditace mě velmi zaujely. Knizky o seberozvoji zajimavé. Technika pro zvládaní stresu jednotuhá a velmi učina. Seberozvoj pro podnikadale přehledný a časově nenáročný. Určitě bych, tento kurz všem vřela doporučila
klad Přehlednost
klad Časová nanáročnost
klad Malo meditací
avatar
Romana
Zatím jsem celkem spokojená. Je to sice trochu jiné než jsem původně očekávala, ale i tak jsem našla pár dobrých informací, které mi jisté pomohou se v mém podnikání se posunout zase o krůček k lepším výsledkům. Možná bych volila malinko jinou prezentaci na stránkách. Než jsem se zorientovala, bylo to hodně chaotické
klad Informace na internetu
klad Nic