Testovaly jsme transformační online kurz Bohatý život. Byl pro vybrané testerky přínosem? Koukněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
5x
4
2x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
78 %
Testováno v období
od 5. 5. 2020
do 21. 6. 2020


Je vám úzko při pomyšlení na to, co se vám v životě děje, ať už se jedná o práci, vztah, peníze nebo zdraví? Proč se stále dokola opakují podobné situace a ne a ne se hnout z místa?

Proč se někomu daří a jinému naopak pořád "něco" háže klacky pod nohy? Co za tím vězí? Netušíte, kde může být ten kámen úrazu? Nebo možná tušíte, ale nevíte jak ho vyřešit u zdroje? Toužíte po životě v dostatku a prosperitě?

KLÍČ k návodu "jak na to" najdete v online kurzu BOHATÝ ŽIVOT!

Jaké výhody kurz obsahuje, co se naučíte?

MYSL - jak převzít kontrolu nad svou myslí, tudíž i nad svým životem aneb od strachu k lásce

Rozebereme její funkce a základní vlastnosti, které jsou nezbytné znát. Naučím tě, jak s ní efektivně pracovat způsobem, že ty ovládáš ji a ne ona tebe. Už jenom jedna nesmírně důležitá vlastnost, kterou naše mysl má ti od prvního dne velmi pomůže.

Odemkneme dveře komfortní zóně

Jak se úspěšně dostat z bodu A do bodu B neboli jak přelstít tu bariéru, která tě drží o krok zpět. Naučíš se, jak rozeznat TO, co tě drží na stejném místě... to, co blokuje tu cestu.

3 základní programy, bez kterých to nejde

Probereme si důležitost tří základních programů, bez kterých to doopravdy nejde.

Techniky k uvedení teorie do praxe

Podíváme se na kloub technikám, se kterými málokdo umí efektivně pracovat, aby se dostavily výsledky.


Více informací o kurzu se dozvíte TADY

Hodnocení
9
avatar
Marcela
Jsem moc vděčná za možnost vyzkoušet tento kurz a už teď vím, ze si ho budu stále opakovat a zdokonalovat se. Otevřel mi oči na své cestě životem a po par letech jsem si uvědomila, ze v životě je vše opravdu jen na nás a na tom, jaké si to vlastně uděláme, co dovolime a nastavíme ve své mysli. Na začátku kurzu jsem jen “přežívala” a nechala vše, co se děje na osudu, ale nyní opravdu zase žijí a pracuji na svých snech. Doporučuji každému tento kurz vyzkoušet, Monča je opravdu báječná žena
klad Srozumitelné Video návody
klad Možnost otázek a komunikace s Mončou
klad Skupinka a podpora na fb
klad Meditace
klad Změna myšlení
klad Nemám co vytknout
avatar
Mgr. Marie
Ráda jsem testovala kurz , který bylo formou online a měl hezký název Bohatý život. Kurz byla plný zajímavých myšlenek a doporučila bych jej každé ženě. Udělat si čas pro sebe a naučit se něco nového a také se zastavit pro sebe.
klad zajímavé čtení
klad nemám výhrady
avatar
Michaela
Moni, moc děkuji za otevření očí i mysli. Celkově mě kurt opravdu doslova obohatil, poslední týdny jsem si přišla ztracená a zmatená, zdravý rozum ustupoval před přehnanými reakcemi. Asi tomu zřejmě přispělo narození mé první dcerky a situace s covidem. Videa mě navedla pozitivním směrem a snažím se se sebou pracovat co nejvíce, opravdu to funguje. Kila šla pomalu už předtím sama dolů díky kojení, ale věřím, že teďka to půjde rychleji. Těším se, až se mi otevřou další týdny a budu moct pokračovat dále. Sice mi trvalo déle, než jsem se k prvnímu týdnu dostala díky málé, ale už jsme se sžily a věřím a že to už půjde jedna báseň. děkuji ti za vytvoření kurzu, za tvou pozitivnost a patří ti velké dík. :)
klad všechno
klad nic
avatar
Markéta
Kurz je pro všechny, kteří na sobě chtějí zapracovat. A žít bohatší život ve smyslu vnitřního nastavení mysli. Už v 1. týdnu prožijete mnoho AHA momentů. Lektorka vše vysvětluje podrobně a dává opravdu užitečné rady jak zlepšit své vnímání. Já měla největší problém se sebeláskou a už pomalu začínám vidět posuny. Pokud opravdu dodržíte všechny pokyny budete brzy mít šťastnější život a s tím přijdou i další pozitiva. Kurz vás pohltí a pomůže vám pokud to vy sami budete chtít.
klad srozumitelnost
klad vedení lektorkou
klad dostatek hodnotných informací
klad přehlednost kurzu
klad intuitivní ovládání
klad poměrně rychlé výsledky
klad bonusové materiály
klad možnost komunikace s lektorkou
klad některé grafické zpracování by mohli být lepší
příloha
avatar
Monika
Moni, si odvážná, inšpiratívna a krásna žena, ktorá má svoju hĺbku, múdro a nádherné vhľady. Ďakujem, že si sa nebála prejsť skúsenosťami života, aby si potom mohla byť prínosná a obohacujúca nám ostatným. Dávaš príklad ako žiť zmyselný, plnohodnotný, šťavnatý a slastný život. A to chceme všetci. Srdenčne ďakujem.
klad Rady podložené skúsenosťami
klad Nič
avatar
Petra
Je zde hezky zpracováno téma pozitivního myšlení a i kdyby jste zrovna měli "den blbec",tak Vám v takovém dní dokáže zvednout náladu. Dobrým nápadem jsou i vložené úkoly k nácviku pozitivního myšlení. Tento kurz by si měl pořídit každý pesimistický morous.
klad Zpracování tématu pozitivního myšlení
klad Nic.
avatar
Marie
Kurz Bohatý život na mě působí značně amatérsky. Určitě bych zapracovala na kvalitě zvuku a videí. Někdy je zvuk jak v jeskyni a nepřirozeně přeskakuje z více různých zdrojů. Mluva paní Moniky je často nespisovná, dětinská až pubertální. (Slova typu "videjko", "teďkoN" a podobně.) Myšlenka kurzu je dobrá, ale kvalita podání mě určitě nepřesvědčila o jeho hodnotě 1500 korun. Myšlenka, která se dá jednoduše vysvětlit ve dvou větách zabere kolikrát 20 minut. Podání, je cíleno asi spíše pro jednodušší jedince.
klad myšlenka
klad kvalita zpracování zvuku
klad mluva
klad podání pro velmi jednoduché jedince
klad amaterismus
avatar
Jana
Krasně a jednoduše udělaná vidae . Dílka videí je tak akorát. Snadé porozumění obsahu kurzu krásné audio knížky . Kurz bych dopručila všem je , jednoduchý a nenároční na čas . Bonusy mě naprosto nadhnuly. Je super že tam jsou přitané I seberozvojové filmy.
klad Bonusy
klad Časová nenáročnost
klad Audio knížky
klad __
klad _
avatar
Martina
transformační online kurz Bohatý život me nezaujal ,nic mi to nedalo, jen plane reci, ktere se snazi zurocit vsichni dalsi lidi, ted hodne lidi zkousi vyuzit tento koncept hlavne Marykay eurona a dalsi,,preprodejci,za me na nic...
klad nic
klad ztrata casu