Testerky získaly exkluzivní slevu 40 % na originální šperky z e-shopu PRAQIA TOUCH a udělaly radost sobě nebo svým blízkým

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
1x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 5. 2021
do 6. 6. 2021

Praqia Touch

Šperky PRAQIA TOUCH jsou vyráběné s láskou a individuálním přístupem v naší české dílně. Šperky PRAQIA TOUCH  jsou skvělým dárek k významnému výročí, ale také jen tak pro radost.

Zákazník si může vybírat mezi rhodiovaným stříbrem, 14k bílým, žlutým a růžovým zlatem a podobu šperku si dotváří sám, dle svých představ.

Testování

  • Díky tomuto testování můžete získat exkluzivní slevu 40 % na nákup originálních šperků PRAQIA TOUCH.
  • Přihlaste se do tohoto testování.
  • Pokud vás vybereme, získáte unikátní slevový kód na 40% slevu k uplatnění na e-shopu PRAQIA TOUCH.
  • Na e-shopu si vyberete šperk dle svého výběru a ten si se slevou objednáte na adresu domů.
  • Poté budete sdílet své hodnocení s ostatními.Více informací a celou nabídku e-shopu PRAQIA TOUCH najdete TADY.

Hodnocení
3
avatar
Mgr. Marie
Testovala jsem E-shop Praqia, věnuje se ruční šperkařské práci. Doporučila bych větší výběr šperků. Vybrala jsem si řetízek, přišel mi návrh šperku a jeho odsouhlasení. Šperk přišel nádherně zabalen s certifikátem v krabičce. Šperky jsou dražší. E shop mohu doporučiní.
klad balení
klad zákaznický servis
klad design
klad cena
příloha
avatar
Pavlína
Medailonek ve tvaru kolečka , s otiskem mojí lásky září jako měsíc. Na zadní stranu sem si navíc mohla nechat vygravírovat jméno nebo třeba datum našeho seznámení. PRAQIA vyrábí veškeré šperky z nejkvalitnějších materiálů, které jsou antibakteriální a alergicky neutrální, takže zdravotně nezávadné. Stříbrné šperky PRAQIA neobsahují nežádoucí příměsi jako nikl nebo kadmium, takže zůstávají stále hezké a nečernají. Nabízí jedinečné a originální šperky zákazníkům po celém světě. U mě naprostá spokojenost.
klad Ano, spokojenost
klad Dobrá kvalita
klad Neobsahují nežádoucí příměsi
klad Jsou zdravotně nezávadné
klad jsou antibakteriální a alergicky neutrální
klad žádné sem neshledala
příloha
avatar
Jana
Jsem naprosto spokojená a nadšená. Šperk jsem nechala vyrobit pro dceru jako překvapení k narozeninám. Je to krásný a originální dárek. Provedení je precizní, je jemný, minimalistický a velmi osobní. Komunikace s výrobcem je perfektní, vše probíhá emailem, šperk mi před výrobou ještě poslali ke schválení, je možnost vše připomínkovat a opravit. Opravdu velmi profesionální přístup -nic není problém. Dodání i výroba proběhly přesně tak, jak jsme byli domluveni, šperk přišel v dárkové krabičce s certifikátem pravosti. Chtela jsem dát dárek osobní a jedinečný, a to mi v Praquia splnili, jsem nadočekávání spokojená.
klad skvělá komunikace s obchodem
klad možnost připomínkovat šperk podle návrhu
klad precizní zpracování
klad nemám žádnoou špatnou zkušenost
příloha příloha příloha příloha