Jak dopadlo testování nového telefonu Samsung Galaxy S20 a S20+, který testovaly naše ambasadorky?

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
5x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Galaxy S20/20+

Chytrý telefon od společnosti Samsung vás jednoznačně uchvátí svým fotoaparátem. S 64Mpx objektivem zachytíte každý detail tak ostře a živě, že nebudete věřit svým očím. Fotografie si můžete přibližovat a nacházet na nich další a další maličkosti, kterých jste si při focení vůbec nevšimli. Skvělé rozlišení má také video, které disponuje několika různými režimy a vychytávkami. To vše je zabezpečené inovovanou technologií Knox, která do telefonu nepustí nic, co tam nepatří.

Obrovské rozlišení fotoaparátu

Hlavní fotoaparát disponuje třemi objektivy a neuvěřitelným rozlišením 64 Mpx. Navíc můžete obraz až třikrát opticky přiblížit a objevit tak detaily, o kterých jste neměli ani tušení. Při špatných světelných podmínkách pořídí inteligentní technologie několik snímků, které sloučí do jednoho. Tak je možné minimalizovat rozostření i šum a maximálně zvýraznit všechny objekty na fotografii.

Připravte se na budoucnost videa – 8K

Šestnáctkrát detailnější videa, než na jaká jste byli doposud zvyklí ve Full HD? S 8K rozlišením se tento neuvěřitelný sen stává realitou. Snadno můžete točit videa se špičkovou kvalitou, která se stanou hitem mezi vašimi přáteli. Navíc je možné z videa získat fotografie s rozlišením 33 Mpx a tak budete mít své nejmilejší vzpomínky zachycené jak na videu, tak i na snímku

Stabilní snímky z ruky

K ještě lepším výkonům fotoaparátu napomáhá i optická stabilizace a větší senzor. I dobrodružné a sportovní zážitky zachytíte nyní tak ostře a živě jako profesionální kameraman. Stačí aktivovat mód Super Steady a telefon už vše obstará za vás. 

Zachyťte jeden okamžik několikrát

Dalším vylepšením je režim Single Take. Po jeho aktivaci stačí přibližně deset sekund pohybovat telefonem tak, abyste zachytili celou scénu. Umělá inteligence mezitím pořídí několik krátkých videí a fotografie z různých úhlů a s různým nastavením. Vy si tak můžete z výsledné galerie vybrat to, co se vám nejvíce líbí.


Více informací o modelu Galaxy S20/20+ se dozvíte TADY.

Hodnocení
5
avatar
Lucie
Samsung Galaxy S20 mě víc než mile překvapil. Jelikož jsem klasický “jablíčkář” a focení je pro mě na denním pořádku, ať už v běžném nebo pracovním životě, velice mě zajímaly funkce a kvalita, už tak dobře chváleného, foťáku tohoto telefonu. Díky 3 objektivům si fotku můžete až 3x přiblížit s vysokou kvalitou a všemi detaily. Pokud rádi zachycujete snímky v šeru nebo tmě, není problém, chytrá technologie pořídí několik snímku najednou které pak sloučí do jednoho bez šumu a rozostření. Dost mě bavila optická stabilizace foťáku, kdy jsem měla možnost lépe zachytit své děti v nepřetržitém pohybu. Hrozně ráda fotím macro fotky s rozostřeným pozadím, což jedna z funkcí také umožňuje. Jako třešničkou na dortu je video 8k, které je neskutečně ostré a pokud byste natočenou situaci měli rádi zvěčnenou raději na fotografii, nezoufete, z videa jdou získat i fotografie. :) hodnotím tedy tento telefon za velice uživatelsky příjemný s profesionálním fotoaparátem.
klad Design telefonu
klad Lehkost
klad Profesionální fotoaparát
klad Uživatelsky příjemný
klad Mnoho funkcí ve focení
klad 8k video
klad Výběr barev
klad Velký display
klad Nic
avatar
Daniela
Přejít z iOSu na android bylo pro mě stejně tak jako pro každého jablíčkáře poměrně náročné, ale jak se říká: ,,všechno má svůj čas“. Díky vymakanému systému co Samsung nabízí, jsem měla veškerá svá data bez kterých si běžný život neumím už ani představit během pár minut přetažena do nového mobilního telefonu. Momentálně mojí galerii zaplňuje několik stovek skvělých fotografií a videí z krásných míst a hlavně momentů s mými přáteli a to všechno se podařilo krásně zdokumentovat díky tomuhle fešákovi. Tento model samozřejmě nenabízí jenom luxusní fotoaparát, celodenní vydrž baterie, ale také padnoucí tvar telefonu přímo do ruky se 100% ostrostí barev na displeji. Děkuji moje S20. ??
klad Velký displej
klad Krásný design
klad Fotoaparát
klad Rychle nabíjení
klad Kvalita obrazu
klad Ostrost barev
klad Vydrž baterie
klad Zadní strana náchylnější na poškrábání
příloha příloha
avatar
Stepanka
#HOLKAZAVOLANTEM & @samsung Po letech s jablkem, jsem měla strach, jak se s jiným operačním systémem poperu. Naštěstí jsem si zvykla rychle, a po prvních nezdarem přišly hezky chvilky. Co mě strašně baví, je kamera a foťák... Velmi mě potěšila kvalita fotoaparátu, fotím dennodenně a s S20 jsme sehraná dvojka. Dalším plusem je velký displej, kterej je dokonale zářivej a má ještě dokonalejší barvy. Sledování netflixu, se proto stalo ještě oblíbenější aktivitou ? Jako obrovskou výhodu vnímám že po zapojení do nabíječky je za hodinu plně nabitý.
klad Fotoaparát
klad Vydrž baterie
klad Krásný design
klad Skvěle padne do ruky
klad Velký display
klad Rychle nabíjení
klad Zadní display, náchylný na poskrabani
příloha
avatar
Kateřina
K největším pozitivům tohoto telefonu patří bez pochyby jeho design. Má tenký rámeček a skvěle zvolená tlačítka pro pohodlí uživatele. Ačkoli je menší, skvěle padne do ruky a dobře se nosí v kapse. Jeden z dalších přínosů je skvělý fotoaparát, který perfektně fotí jak v interiéru, tak v exteriéru. Z jeho funkcí bych vypíchla funkci zoom, kde takřka nepoznáte rozdíl v kvalitě přiblížení. Dále také až 8K video. Baterie vydrží standartně celý den, pokud tedy nepoužíváte větší kvalitu obrazu a nejvyšší jas, potom vydrží baterie o něco míň, ale není to žadný markantní rozdíl. Všichni asi také uvítají skvělé stereo reproduktory s dobrým zvukem.
klad Design
klad Fotoaparát
klad Reproduktory
klad OLED displej
klad Nic
avatar
Veronika
Tenhle telefon je prostě sen. Mám starší model Samsung telefonu, takže jsem si před začátkem testování tohoto typu Samsun S20 myslela, že fotky budou podobné kvality. Hned po prvním focení jsem viděla ten rozdíl. Fotky neskutečně ostré, zachytí snad úplně vše, jak z blízka, tak i z velké dálky, díky svému zoomu. S přiblížením neztratíte ani kousek z kvality fotografie. U videa už nemusíte řešit třesoucí se ruku a přímo z něho můžete vytáhnout super kvalitní fotky. S tímhle telefonem vás už nebude trápit ani to, že nemáte večerní či noční fotky, protože se o ně prostě postará s naprosto minimálním šumem. Mám barvu Cloud Blue, která je univerzální a moc krásná. Telefon je akorát do ruky. Miluji ho!
klad kvalita fotografií
klad velikost
klad jednoduchost použití
klad výběr barev
klad kvalita videa
klad zoom
klad množství pokročilých funkcí
klad váha
příloha příloha