Tisk bez kompromisů! Otestovali jsme první bezkazetovou laserovou tiskárnu HP Neverstop. Jak byly testerky spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
12x
4
1x
3
2
1x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 24. 1. 2021
do 23. 5. 2021

Tiskárna HP Neverstop MFP 1200 

HP Neverstop přináší revoluci v tisku pro malé podnikatele. Tiskněte snadno velké objemy s první bezkazetovou laserovou tiskárnou na světě, která obsahuje toner na tisk 5 000 stran. Dopřejte sobě i své domácí kanceláři prvotřídní kvalitu tisku bez kompromisů!

Zcela nový způsob doplnění toneru (tzv. tank systém) umožňuje rychlé a jednoduché „dosypání“ toneru a přináší levný laserový tisk – náplň na přibližně 5000 stran stojí 499 Kč. Připojení jednoduše pomocí WiFi, rychlost tisku 2️0 stránek za minutu a naprostá volnost při tisku – tiskněte, skenujte a kopírujte prakticky odkudkoli s nejlepší aplikací pro mobilní tisk ve své třídě – HP Smart.

V redakci tiskárnu HP Neverstop již měsíc testujeme, přečtěte si, jak jsme s ní my spokojené.


Více informací o tiskárně HP Neverstop najdete TADY.


Hodnocení
14
avatar
Teresa
Tiskárna HP Neverstop Laser 1200w je tichá a rychlá a kvalitně tiskne. hodně z domova pracuji v ted v době covidu když jsou copy centra zavřená jsem vřele uvítala. Tisk je kvalitní, trochu mi chybí oboustranný tisk. Líbí se mi, že tiskárna umí kopírovat,skenovat a samozřejmě tisknout :-D. Velmi se mi líbí doplňování toneru, které zvládne i blondýna jako já :-D Doporučuji!
klad počet funkcí
klad kvalita
klad rychlost
klad doplnění toneru
klad oboustranný tisk
avatar
Daniela
Za mě výborná cena/výkon. Bezvadně funguje tisknutí z mobilu a dalších zařízení. Aplikace je přehledná a jednoduše si cokoliv vytisknete. Jako velké plus vidím toner, který vystačí až na 5000 stránek, pro tisknutí faktur ideál. Je tichá a výkonná, tisk je kvalitní.
klad cena/výkon
klad tisk z mobilu
klad aplikace
klad tichost
klad cena za tisk
klad neumí oboustranný tisk
avatar
Katka
Tahle tiskárna je pecka. Rychlost tisku je úžasná! Ovládání je jednoduché a ještě vám ho zpříjemní aplikace, která je dobře udělaná. Výměnu toneru jsem ještě nezkoušela, ale dle návodu to bude velmi jednoduché. Oceňuji i to, že tiskárna není hlučná .
klad kvalita tisku
klad jednoduché ovládání
klad vše ok
avatar
Pavla
Nejvíce mě zaujala výměna toneru, která je velmi jednoduchá. Tiskárna není vůbec hlučná a opravdu velmi rychle tiskne a hlavně kvalitně. Také není velká, takže nezabere moc místa. Aplikace smart HP je super. Je rychle a jednoduše naistalována a taky jednoduše se ovládá. Doporučuju
klad aplikace
klad tisk
klad x
avatar
Silvie
Tiskárna je velmi jednoduchá. Aplikace HP smart je taky intuitivní a lehce se tiskne z mobilu. Tiskárna není velká, což beru taky plus. Může být jak v domácnosti, tak i v kanceláři. Skvělý je systém samoobslužného doplňování toneru. Za mě velmi doporučuju.
klad aplikace hp smart
klad kvalita tisku
klad nic
avatar
Lucka
Skvělá tiskárna která e hodí do každé domácnosti. Velice se mi líbí vyoká rychlost tisku a jak není hlučná. To opravu ocením v našem malém bytě, kde se nebojím tisknout i ve večerních hodinách. Tisk je velmi kvalitní a ovládací panel intuitivní. Doporučuju
klad rychlost tisku
klad kvalita tisku
klad x
avatar
Milena
Tiskárna je snadno ovladatelná, nezabere příliš místa a kvalita tisku je výborná i po mnoha kopiích. Skvělá je i možnost tisku z mobilu. Nový způsob doplňování (tj. bez tonerových kazet) je také super. Jedinou nevýhodou tiskárny je nutnost ručního otáčení při oboustranném tisku.
klad kvalita tisku
klad snadné ovládání
klad nezabere moc místa
klad není třeba stále měnit toner
klad absence automatického oboustranného tisku
avatar
Petra
Skvělá tiskárna pro domácnost i malou domácí kancelář! Jsem velmi mile překvapena. Tiskárna tiskne rychle, tiše a kvalitně. Trošku chybí oboustranný tisk, ale to je jen maličkost. Moc se mi líbí aplikace HP Smart, díky které je tisk rychlý a aplikace přehledná a intuitivní. Také se mi moc líbí design tiskárny. Skvělé inovativní doplňování toneru!
klad kvalitní tisk
klad tiskárna je tichá
klad skenuje, tiskne a kopíruje
klad aplikace HP Smart
klad design tiskárny
klad inovativní doplnění toneru
klad není nic
avatar
Tereza
Tiskárna mě velmi překvapila svojí velikostí ale také i svojí funkčností. Dříve jsem měla tiskárnu od HP a byla strasně složita a hlučná. Tahle tiskárnu vůbec hlučná není a je velmi vhodná domů či do malé pracovny. Perfektně tiskne,kopíruje a také skenuje. Menší nevýhodo je, že oboustranný tisk není automatický a musí se otáčet ručně :( ale to je maličkost. Za mě super tiskárna
klad kvalita tisku
klad hlučnost
klad design
klad ryhlost
klad oboustranný tisk
avatar
Marcela
Tiskárna HP Neverstop MFP 1200 mě velmi mile překvapila. Instalace je velmi jednoduchá a intuitivní. Jednoduše můžu tisknout přímo z mobilu buď prostřednictvím aplikace HP Smart nebo prostřednictvím jednoduchého sdílení z mobilu Huawei share. Velmi se mi líbí bezkazetové plnění toneru, které zvládne hravě každý. Tisk je rychlý, tichý a kvalitní. Určitě tiskárnu doporučuji.
klad rychlý tisk
klad doplňování toneru
klad kvalita tisku
klad aplikace HP smart
klad velikost tiskárny
klad kratší kabel
avatar
Lenka
Příjemně mě překvapila váha a velikost tiskárny. V celku srozumitelná aplikace a její instalace. Co bylo pro mě velkým přínosem, je tisk dokumetů přímo z mobilu. Sympatické je také to, jak je tiskárna tichá. A příjemná je i rychlost a kvalita tisku až do konce toneru.
klad velikost a váha tiskárny
klad srozumitelná instalace
klad plnění tiskárny
klad propojení s mobilní aplikací
klad není nic co bych vytkla
avatar
Irena
Tiskárna HP Neverstop MFP 1200 je velmi dobrá a splňuje očekávání. Nejen, že je kompaktní, ale i hezky vypadá - zaujal mě její nadčasový design, kvalitně tiskne a je velmi tichá. Zvládne bez problémů tisk, kopírování i scan. Moc se mi líbí toner s bezkazetovým samodoplňovacím systémem. Toto inovativní a úsporné řešení opravdu chválím. Co mi trochu u tiskárny chybí je oboustranný tisk. Pro "domácí" kancelář tiskárnu rozhodně doporučuji.
klad Nízké provozní náklady
klad Rychlost tisku
klad Kvalita tisku
klad Design
klad Jednoduchá intuitivní instalace
klad Aplikace HP Smart
klad Chybí oboustranný tisk
klad Kratší kabel
avatar
Nikola
Tiskárna je velice lehká, snadno se ovládá, vypadá stylově. Tiskne bez chyby texty i obrázky. Během delších tisku chvilku odpočívá, a pak tiskne dál. Za mě je super že má všechny funkce včetně kopírky a scanu, bohužel není barevná. Taktéž jsem si stáhla aplikaci, bohužel vůbec mi tiskárnu nenašla, i když jsem postupovala dle návodu, a opravdu tomu věnovala několik hodin a dokonce několik dní, nepodařilo se mi přes aplikaci s ní spojit. Fungovala pouze přes PC. Toner vydrží dlouho, a tiskarna se musí po 2 hodinách vypnout. Pri tisku z obou stran se musi otočit papír.
klad Snadné použití
klad Toner vydrží dlouho
klad Tiskne i kopíruje bez chyby
klad Je velice lehká
klad Nesla mi přes aplikaci
klad Po dvou hodinách se musí vypnout
klad Oboustranný tisk -musí se otáčet stránky
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Kristýna
Oceňuji kvalitu tisku a jednoduchost použití, které je poměrně intuitivní. I při větším množství tištěných materiálů zůstala kvalita tisku stejná, jen už se pak tisk zpomalí. Praktická je také možnost kopírování a skenování. Jedinou nevýhodou je absence automatického oboustranného tisku (nutné otáčet ručně).
klad kvalita tisku
klad jednoduchost ovládání
klad není nutné neustále měnit toner
klad rychlost tisku
klad chybí automatický oboustranný tisk